پروژه موزیک پلیر حرفه ای نسخه ۴ مخصوص اینستاگرام برای افترافکت

لطفاورود یا ثبت نام کنید تا پست ها را لایک کنید
فروشی
پروژه موزیک پلیر حرفه ای نسخه 4 مخصوص اینستاگرام برای افترافکت 1

خرید پروژه موزیک پلیر حرفه ای نسخه 4 مخصوص پروژه اینستاگرام برای افترافکت, این موزیک پلیر نسخه 4 طرحی جدید مخصوص اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی است و مناسب برای استفاده تجاری و شخصی است که میتوانید آن را در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی به عنوان پست ویدیویی قرار دهید. این پروژه حرفه ای مانند نسخه های قبلی خود که از نامش پیداست به صورت حرفه ای ساخته شده است و دارای کاور ها، افکت ها، لایک متحرک، انیمیشن های زیبا، ثاثیه شمار، نوار پیشرفت آهنگ، اکولایزر های حرفه ای و … میباشد که بدون نیاز به نصب پلاگین خاصی میتوانید از این پروژه استفاده کنید.

پروژه موزیک پلیر حرفه ای نسخه 1 مخصوص اینستاگرام برای افترافکتپروژه موزیک پلیر حرفه ای نسخه ۲ مخصوص اینستاگرام برای افترافکتپروژه موزیک پلیر حرفه ای نسخه 3 مخصوص اینستاگرام برای افترافکت
یک مطلب مفید:
پروژه موزیک پلیر طرح حرفه ای مربع افترافکت

در این پروژه موزیک پلیر حرفه ای نسخه 4 مخصوص اینستاگرام تنها کافیست با کشیدن و رها کردن موزیک پلیر حرفه ای خود را خلق کنید و از آن لذت ببرید. این پروژه هم مانند پروژه های دیگر رندرگیری بسیار سریع و قابل توجهی دارد و میتوانید سریع فایل خروجی خود را دریافت کنید. پروژه آماده افتر افکت طرح حرفه ای مخصوص پروژه اینستاگرام قابل اجرا در افتر افکت ۲۰۱۴ به بالا میباشد و میتوانید این پروژه را هم اکنون در آزمایشگاه طراحان به صورت آنی خرید و دریافت کنید.

خرید پروژه موزیک پلیر حرفه ای نسخه ۴ مخصوص اینستاگرام برای افترافکت
خرید پروژه موزیک پلیر حرفه ای نسخه ۴ مخصوص اینستاگرام برای افترافکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *