Featured Video Play Icon

درباره ما – سوالات متداول


سایت آزمایشگاه طراحان (Ulabs) چیست؟

سایت آزمایشگاه طراحان (Ulabs) جامعه ای برای همه طراحان و توسعه دهندگان ایرانی است برای پیدا کردن، به اشتراک گذاری و خرید و فروش محصول و منبع ایده برداری برای ساخت برنامه ها و سایت ها شما است.

آزمایشگاه طراحان از سال ۹۶ اقدام به فعالیت کرده، سایت آزمایشگاه طراحان (Ulabs) راه های آسان تر شدن کارها و ایده های جدیدتر را پله به پله در حال اجرا کردن است تا شما زندگی دیجیتالی را آسان تر طی کنید!


به عنوان توسعه دهنده یا طراح از کجا شروع کنم؟

شما میتوانید با ثبت نام در سایت آزمایشگاه طراحان (Ulabs) جزعی از خانواده آزمایشگاه طراحان باشید و محصولات و ایده و برنامه و خیلی چیز های دیگر خود را در سایت قرار دهید.


انتشار مطالب به چه صورت است؟

انتشار برنامه ها و ایده ها و طراحی ها و … در سایت به سه صورت است:

  1. فروشی: برای محصولات ویژه، نظیر قالب یا پلاگین سایت، سورس های ویندوزی یا اندرویدی، لایه باز های فتوشاپ و موارد فروشی دیگر است.
  2. تصویر: تصاویری از ایده ها، طراحی ها، عکس، ویدیو، موسیقی، معرفی محصولات یا برنامه های خود(بصورت رایگان)، آموزش های کمکی و… میباشد.
  3. واقعیت مجازی: ویژگی جدیدی برای تصاویر پانوراما یا واقعیت مجازی یا VR است که شما میتوانید تصاویر واقعیت مجازی(۳۶۰ درجه یا ۱۸۰ درجه) خود را منتشر کنید.

نکته: موارد فروشی نمیتواند به صورت رایگان باشد.

آموزش انتشار مطلب (بزودی)


مطالب مخصوص کاربران چیست؟

بعضی از مطالب مهم سایت فقط برای کاربرانی که عضو سایت هستند، قابل مشاهده است. شما میتوانید با ثبت نام در سایت آزمایشگاه طراحان (Ulabs) این مطالب را مشاهده نمایید.


میخواهم با طراح یا توسعه دهنده در ارتباط(پیام خصوصی) باشم.

شما میتوانید پس از ثبت نام یا ورود به سایت، با مراجعه به پروفایل کاربر و کلیک بر روی آیکون برای طراح یا توسعه دهنده پیام خصوصی بفرستید.


میخواهم محصولم در اسلایدر صفحه اصلی دیده شود.

برای دیده شدن محصولات یا طراحی های خود در اسلایدر صفحه اصلی سایت میتوانید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید و با ما در ارتباط باشید.


تیک تایید حساب کاربری چیست؟

تیک تایید کاربر یعنی اصالت وی نظیر نام و مطالب و محصولات تایید شده و همچنین مطالب متعلق به وی میباشد.

برای دریافت تیک تاییدیه حساب کاربر با بررسی های انجام شده توسط سایت و احراز هویت فرد تیک تاییدیه انجام میشود. برای دریافت به صفحه تماس با ما مراجعه کنید و با ما در ارتباط باشید.


دریافت امتیاز چه سودی دارد و چگونه امتیاز دریافت کنم؟

با دریافت امتیاز محبوبیت شما در بین کاربران افزایش پیدا میکند و مطالب شما بیشتر در دید کاربران خواهد بود و همچنین جز کاربران برتر سایت خواهید بود.

با انتشار پست، دنبال کردن صفحه طراحان یا دنبال کردن طراحان از صفحه شما، لایک کردن پست ها، کامنت گذاشتن میتوانید امتیاز خود را افزایش دهید.

[ انتشار پست جدید: ۵۰ امتیاز ] [ گرفتن یک دنبال کننده: ۳۰ امتیاز ] [ گذاشتن نظر در مطلب: ۲۰ امتیاز ]

علاوه بر امتیاز، شما میتوانید مدال های افتخار دریافت کنید که در زیر درباره آن توضیح داده شده است.


(جدید) آزمایشگاه زنده آزمایشگاه طراحان (Ulabs) برای چیست و چه کاربردی دارد؟

یکی از قابلیت های جدید اضافه شده به سایت آزمایشگاه طراحان (Ulabs) آزمایشگاه زنده برای طراحان و ناشران است. با استفاده از آزمایشگاه زنده میتوانید بسیاری از طراحی های روز دنیا را بصورت کاملا زنده و بروز شده مشاهده کنید و زودتر ایده مورد نظر خود را پیدا کنید. مشاهده صفحه


(جدید) منظور از مدال های افتخار آزمایشگاه طراحان (Ulabs) چیست و هر کدام چه ویژگی دارند؟

مدال های افتخار، مدال هایی هستند که بر اساس میزان فعالیت شما، به شما اعطا خواهد شد و هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند:

[ مدال امتیاز: با داشتن حداقل ۲۰۰۰ امتیاز میتوانید صاحب این مدال شوید، در مطلب بالا در مورد دریافت امتیاز توضیح داده شده است ]

 

[ با داشتن حداقل ۱۰۰ لایک میتوانید صاحب این مدال شوید، شامل پسندیدن یا دوست داشتن مطلب ها میشود :مدال دوست داشتن ]

[ مدال نظر دادن: با داشتن حداقل ۸۰ نظر یا کامنت میتوانید صاحب این مدال شوید، شامل نظر دادن به مطلب های دیگران میشود ]

 

[ با انتشار حداقل ۵۰ مطلب میتوانید صاحب این مدال شوید، شامل مطالبی که شما اقدام به انتشار آن میکنید :مدال انتشار مطلب ]

[ مدال دنبال کنندگان: با داشتن حداقل ۶۰ دنبال کننده میتوانید صاحب این مدال شوید، شامل کسانی که شما را دنبال میکنند.  ]


(جدید) آزمایشگاه آیکون ساز

شما میتوانید آیکون مورد نظر خود را پیدا و آن را طراحی کنید، طراحی آیکون های دلخواه توسط کاربران می باشد که با استفاده از آن می توانید قابلیت طراحی سفارشی انواع آیکون ها داشته باشید. آزمایشگاه آیکون ساز با بهره گیری از منابع فونت آیکون های Font Awesome این امکان را می دهد تا کاربران با انتخاب طرح های آماده و ویرایش آن ها در قالب ها و رنگبندی های مختلف به آیکون سفارشی و دلخواه خود بپردازید. مشاهده صفحه


(جدید) حالت تاریک یا Dark Mode

با استفاده از این قابلیت که در بخش هدر ناوبری سایت آزمایشگاه طراحان (Ulabs) قابل مشاهده است شما میتوانید سایت به حالت تاریکی یا حالت شب تبدیل کنید.


تبلیغات در آزمایشگاه طراحان (Ulabs)

برای تبلیغات در سایت آزمایشگاه طراحان (Ulabs) میتوانید با ایمیل زیر در ارتباط باشید یا به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

ایمیل:ashoria78@gmail.com


رنگ ها و لوگو رسمی آزمایشگاه طراحان (Ulabs)

حالت عکس لوگو
حالت متنی لوگو

 

#FD2C56
#F06143
#58C9EA
#434345
#434345