درباره ما – سوالات متداول

درباره ما - سوالات متداول 8
نام سایت: آزمایشگاه طراحان یا Ulabs

سایت آزمایشگاه طراحان (Ulabs) چیست؟

سایت آزمایشگاه طراحان (Ulabs) جامعه ای برای همه طراحان و توسعه دهندگان ایرانی است برای پیدا کردن، به اشتراک گذاری و خرید و فروش محصول و منبع ایده برداری برای ساخت برنامه ها و سایت ها شما است.

آزمایشگاه طراحان از سال 96 اقدام به فعالیت کرده، سایت آزمایشگاه طراحان (Ulabs) راه های آسان تر شدن کارها و ایده های جدیدتر را پله به پله در حال اجرا کردن است تا شما زندگی دیجیتالی را آسان تر طی کنید!

به عنوان توسعه دهنده یا طراح از کجا شروع کنم؟

شما میتوانید با ثبت نام در سایت آزمایشگاه طراحان (Ulabs) جزعی از خانواده آزمایشگاه طراحان باشید و محصولات و ایده و برنامه و خیلی چیز های دیگر خود را در سایت قرار دهید.

انتشار مطالب به چه صورت است؟

انتشار برنامه ها و ایده ها و طراحی ها و … در سایت به سه صورت است:
  1. فروشی: برای محصولات ویژه، نظیر قالب یا پلاگین سایت، سورس های ویندوزی یا اندرویدی، لایه باز های فتوشاپ و موارد فروشی دیگر است.
  2. تصویر: تصاویری از ایده ها، طراحی ها، عکس، ویدیو، موسیقی، معرفی محصولات یا برنامه های خود(بصورت رایگان)، آموزش های کمکی و… میباشد.
  3. واقعیت مجازی: ویژگی جدیدی برای تصاویر پانوراما یا واقعیت مجازی یا VR است که شما میتوانید تصاویر واقعیت مجازی(360 درجه یا 180 درجه) خود را منتشر کنید.

نکته: موارد فروشی نمیتواند به صورت رایگان باشد.

مطالب مخصوص کاربران چیست؟

بعضی از مطالب مهم سایت فقط برای کاربرانی که عضو سایت هستند، قابل مشاهده است. شما میتوانید با ثبت نام در سایت آزمایشگاه طراحان (Ulabs) این مطالب را مشاهده نمایید.

چگونه به عنوان فروشنده(فروش محصول) میتوانم فعالیت کنم؟

در آزمایشگاه طراحان برای اینکه محصول خود را به فروش برسانید باید ابتدا در سایت وارد یا عضو شوید بعد در بخش داشبورد فروشنده به عنوان فروشنده ثبت نام کنید و به این صورت میتوانید به عنوان فروشنده در سایت فعالیت کنید و هم از امکانات داشبورد فروشنده استفاده نمایید. همچنین در بخش فروشی سایت میتوانید محصولات فروشی را مشاهده کنید.

چگونه به عنوان فروشنده(فروش محصول) کسب درآمد میکنم؟

در آزمایشگاه طراحان فروش محصول هایی که میتوانید ارسال کنید(و در سوالات دیگر در بالا هم ذکر شده) قابل ارسال برای ما هسنتد و بعد از تایید منتشر میشود. برای تمام محصولات فروشی که طراحان منتشر میکنند, 70٪ به طراحان و 30٪ برای آزمایشگاه طراحان محاسبه شده است(بستگی به فعالیت طراح احتمال بالا رفتن درصد برای طراح  نیز وجود دارد!). همچنین برای واریز مبلغی که کسب درآمد شده، طراح باید با پشتیبانی سایت در ارتباط باشد تا اطلاعات کارت دریافت و مبلغ واریز گردد.

میخواهم با طراح یا توسعه دهنده در ارتباط(پیام خصوصی) باشم.

شما میتوانید پس از ثبت نام یا ورود به سایت، با مراجعه به پروفایل کاربر و کلیک بر روی آیکون برای طراح یا توسعه دهنده پیام خصوصی بفرستید.

میخواهم محصولم در اسلایدر صفحه اصلی دیده شود.

برای دیده شدن محصولات یا طراحی های خود در اسلایدر صفحه اصلی سایت میتوانید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید و با ما در ارتباط باشید.

تعرفه تبلیغات در سایت آزمایشگاه طراحان چگونه است؟

تبلیغات بنری برای هدر بالای پست + صفحه اصلی: 200000 تومان ماهانه

تبلیغات بنری برای پایین توضیحات پست: 140000 تومان ماهانه

تبلیغات بنری برای اولین سایدبار: 160000 تومان ماهانه

تبلیغات بنری برای آخرین سایدبار: 130000 تومان ماهانه

تبلیغات بنری برای فوتر: 100000 تومان ماهانه

این قیمت امکان دارد در آینده تغییر کند و همچنین برای پذیرش بنر تبلیغات و انتخاب مکان آن میتوانید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید و با ما در ارتباط باشید.

تیک تایید حساب کاربری چیست؟

تیک تایید کاربر یعنی اصالت وی نظیر نام و مطالب و محصولات تایید شده و همچنین مطالب متعلق به وی میباشد.

برای دریافت تیک تاییدیه حساب کاربر با بررسی های انجام شده توسط سایت و احراز هویت فرد تیک تاییدیه انجام میشود. برای دریافت به صفحه تماس با ما مراجعه کنید و با ما در ارتباط باشید.

دریافت امتیاز چه سودی دارد و چگونه امتیاز دریافت کنم؟

با دریافت امتیاز محبوبیت شما در بین کاربران افزایش پیدا میکند و مطالب شما بیشتر در دید کاربران خواهد بود و همچنین جز کاربران برتر سایت خواهید بود.

با انتشار پست، دنبال کردن صفحه طراحان یا دنبال کردن طراحان از صفحه شما، لایک کردن پست ها، کامنت گذاشتن میتوانید امتیاز خود را افزایش دهید.

[ انتشار پست جدید: 50 امتیاز ] [ گرفتن یک دنبال کننده: 30 امتیاز ] [ گذاشتن نظر در مطلب: 20 امتیاز ]

علاوه بر امتیاز، شما میتوانید مدال های افتخار دریافت کنید که در زیر درباره آن توضیح داده شده است.

آزمایشگاه زنده آزمایشگاه طراحان (Ulabs) برای چیست و چه کاربردی دارد؟

یکی از قابلیت های جدید اضافه شده به سایت آزمایشگاه طراحان (Ulabs) آزمایشگاه زنده برای طراحان و ناشران است. با استفاده از آزمایشگاه زنده میتوانید بسیاری از طراحی های روز دنیا را بصورت کاملا زنده و بروز شده مشاهده کنید و زودتر ایده مورد نظر خود را پیدا کنید. مشاهده صفحه

منظور از مدال های افتخار آزمایشگاه طراحان (Ulabs) چیست و هر کدام چه ویژگی دارند؟

مدال های افتخار، مدال هایی هستند که بر اساس میزان فعالیت شما در سایت آزمایشگاه طراحان، به شما اعطا خواهد شد و هر کدام هم دارای ویژگی های خاص خود هستند.

آزمایشگاه آیکون ساز

شما میتوانید آیکون مورد نظر خود را پیدا و آن را طراحی کنید، طراحی آیکون های دلخواه توسط کاربران می باشد که با استفاده از آن می توانید قابلیت طراحی سفارشی انواع آیکون ها داشته باشید. آزمایشگاه آیکون ساز با بهره گیری از منابع فونت آیکون های Font Awesome این امکان را می دهد تا کاربران با انتخاب طرح های آماده و ویرایش آن ها در قالب ها و رنگبندی های مختلف به آیکون سفارشی و دلخواه خود بپردازید. مشاهده صفحه

حالت تاریک یا Dark Mode

با استفاده از این قابلیت که در بخش هدر ناوبری سایت آزمایشگاه طراحان (Ulabs) قابل مشاهده است شما میتوانید سایت به حالت تاریکی یا حالت شب تبدیل کنید.

انتخاب برترین پست ها

در آزمایشگاه طراحان پست هایی که دارای کیفیت بالا، محبوبیت، طرفدار، خاص بودن و یا ناب بودن و… باشند، بررسی میشود و به عنوان پست “انتخاب برترین” برگزیده میشوند و در پست آنها نشان “انتخاب برترین” ثبت میشود.

تبلیغات در آزمایشگاه طراحان (Ulabs)

برای تبلیغات در سایت آزمایشگاه طراحان (Ulabs) میتوانید با ایمیل زیر در ارتباط باشید یا به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

ایمیل:ashoria78@gmail.com

تعرفه تبلیغات:

تبلیغات بنری برای هدر بالای پست + صفحه اصلی: 200000 تومان ماهانه

تبلیغات بنری برای پایین توضیحات پست: 140000 تومان ماهانه

تبلیغات بنری برای اولین سایدبار: 160000 تومان ماهانه

تبلیغات بنری برای آخرین سایدبار: 130000 تومان ماهانه

تبلیغات بنری برای فوتر: 100000 تومان ماهانه

رنگ ها و لوگو رسمی آزمایشگاه طراحان (Ulabs)

درباره ما - سوالات متداول 1
حالت عکس لوگو

درباره ما - سوالات متداول 2
حالت متنی لوگو

درباره ما - سوالات متداول 3
#FD2C56

درباره ما - سوالات متداول 4
#F06143

درباره ما - سوالات متداول 5
#58C9EA

درباره ما - سوالات متداول 6
#434345

درباره ما - سوالات متداول 7
#434345


اگر سوال خود را پیدا نکردید یا انتقاد یا پیشنهاد یا برای ارتباط با مدیرسایت آزمایشگاه طراحان، به بخش تماس با ما مراجعه کنید.