مجموعه عظیم از تصاویر پریمیوم فری پیک – ۳۰GB+ تصویر

لطفاورود یا ثبت نام کنید تا پست ها را لایک کنید
تصویر

دانلود رایگان مجموعه عظیم از تصاویر پریمیوم فری پیک یا Freepik, در این مطلب مجموعه ای بزرگ و عظیم از تصاویر ناب که به صورت مجموعه ای و در فضای ابری برای شما تدارک دیده شده است. سایت فری پیک دارای تصاویری خاص برای استفاده تجاری و شخصی است که با استفاده از آن به تصاویر گرافیکی بسیار بالا دستری  این تصاویر که در فضای ابری برای شما قرار داده شده بیش از 30 گیگابایت حجم دارند که شما میتوانید به صورت کالکشنی تصاویر مورد نظر خود را انتخاب و به صورت کاملا رایگان در آزمایشگاه طراحان دریافت کنید.

معرفی سایت فری پیک:

بسیاری از منابع گرافیکی وجود دارند که طراحان گرافیک برای جستجو و دریافت تصاویر خود می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. یکی از منابع گرافیکی باکیفیت، پرتنوع و حرفه ای سایت فری پیک یا Freepik است که دارای انواع گسترده ای از تصاویر گرافیکی جدید و متنوع ای است. سایت فری پیک یا Freepik دارای فهرست گسترده ای از منابع گرافیکی رایگان است اما بسیاری از این تصاویر گرافیکی به صورت پریمیوم یا پولی است که باید مبلغی را برای حق اشتراک بپردازید تا به تصاویر پریمیوم سایت فری پیک البته با محدودبت هایی دسترسی داشته باشید.

یک مطلب مفید:
برنامه شبکه اجتماعی

خوب ما در سایت آزمایشگاه طراحان مجموعه عظیم از تصاویر پریمیوم فری پیک یا Freepik از تصاویر ناب و جدید که بیش از 30 گیگابایت است را در فضای ابری برای شما آماده کرده ایم تا بتوانید با دیدن مجموعه تصویر خاص مد نظرتون آن مجموعه را جداگانه دانلود و استفاده کنید.

مشاهده و دانلود مستقیم در فضای ابری 10.40GB – “Premium-Freepik-pack-1-download” – تاکنون 41 بار دانلود شده

مشاهده و دانلود مستقیم در فضای ابری 11.62GB – “Premium-Freepik-pack-2-download” – تاکنون 20 بار دانلود شده

مشاهده و دانلود مستقیم در فضای ابری 10.82GB – “Premium-Freepik-pack-3-download” – تاکنون 20 بار دانلود شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *